TOPlist

  Na začátku jsme byli dva, Vojtěch Kocián a Boleslav Kristen. A tak jsme začali v polovině roku 2012 pracovat nad něčem, co se později změnilo v projekt Coasters.cz. Začátky byly jako vždy těžké, ale o tom nepojednává tento článek.

  V průběhu roku 2013 Vojtěch začal být zaneprázdněn školou a okolními vlivy, až jeho práce na katalogu byla 0,0%. Koncem roku tedy Boleslav, který rád pracuje v týmu, začal hledat a tvořit nový tým. Oslovil hodně lidí, ale chuť mělo pouze pár z nich. Prvním byl tedy Petr Sedlák. No a když byl Petr, tak musí být i Pavel, tedy Pavel Diviš. A abychom lépe zmátli ostatní, Boleslav si do týmu vybral Bolka, přesněji Miroslava Bolka, alias "pana Grafika". No a Vojta zůstal jako tichý společník. A aby bylo v týmu veselo, objevila se u nás i žena, která nám udělala v katalogu generální úklid, byla to Jana Milasová, nyní Raabensteinová (změna příjmení byla i důvodem ukončení spolupráce s námi - z rodinných důvodu).  

  Tým se paradoxně ještě nikdy nesetkal fyzicky pohromadě, takže skupinovou fotku zatím neuvidíte, ale slibujeme, že to napravíme. Zatím bude stačit tato.

  Samozřejmě nemůžeme zapomenout na další kolegy, co nám pomáhají.

  Tak třeba s Offline katalogem máme i tým testerů v čele s Boltsem, další skupinka chrlí skeny v čele s Vlastimilem Mikšíkem. Všem moc děkujeme.

  TOPlist